Про Компанію "Plastiker"

Ми націлені на довгострокову і плідну співпрацю і забезпечення екологічності Вашого бізнесу!

Про Нас
Раціональне використання вторинних ресурсів це важливий фактор стійкого розвитку економіки та бізнесу. Екологічно орієнтований бізнес спрямований на творення і збільшення природного капіталу, скорочення екологічних ризиків і загроз.

Компанія "Plastiker" працює на ринку більше п'яти років і спеціалізується на зборі (заготівлі), вивезення полімерних відходів та інших вторинних ресурсів для подальшої переробки.
Група полімерних відходів характеризується потужним сировинним і енергетичним ресурсом. Відповідно рециклінг пластику й полімерів це перспективний бізнес-напрям, корисне з точки зору економічної вигоди та екологічної безпеки нашої планети.

Діяльність Компанії "Plastiker" на українському ринку вторинної сировини спрямована на підвищення якості та комфорту життя людей, ефективності бізнес-процесів партнерів, а також максимального збереження навколишнього середовища.

Фокус компанії зі стійким розвитком в сегменті ресурсоцінних відходів і максимальне захоплення цінної вторинної сировини в подальший виробничий цикл. Ми працюємо на принципах раціонального використання природних ресурсів, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, екологічного поводження з відходами, стимулювання розумного споживання ресурсів, інноваційного комплексного підходу до управління вторинними матеріальними потоками.

Наша політика клієнтоорієнтована і націлена на взаємовигідне співробітництво, підвищення лояльності і стійкості взаємовідносин з ключовими партнерами. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами. Партнерами компанії стають продуктові магазини та мережі, логістичні центри та склади, агрокомпанії і багато інших підприємств і організації.

Завдяки індивідуальному підходу і конкурентної цінової політики понад 3000 задоволених клієнтів скористалися послугами компанії. Зусиллями "Plastiker" більш як 20 млн. тонн відходів було закуплено і відправлено на вторинну переробку.

Ефективна робота компанії та екологічно орієнтований бізнес "Plastiker" грунтується на високому рівні кваліфікації співробітників, спеціалізованому обладнанні по сортуванню, переміщенню і утилізації ресурсоцінних відходів.
Спектр послуг
Компанія здійснює закупівлю, збір і вивіз наступних видів вторинної сировини:
відходи термоусадкової та пакувальної поліетиленової плівки (ПВД, ПНД), стрейч плівка;
картонна і паперова упаковка від продуктів харчування, непродовольчих товарів (ящики, коробки, мішки, пакети);
гофрокартон і гофротара;
пластикові ящики;
пакувальний папір;
м'які контейнери «біг-бег»;
відходи агровиробництва - системи (стрічки) крапельного зрошення агро рукава, каністри з з-під добрив і отрутохімікатів;
інші види полімерних відходів.
Компанія "Plastiker" працює в правовому полі і укладає договори на вивезення вторинної сировини з наданням всієї необхідної звітної документації. Наші фахівці надають комплекс і консультацій за послугою збору вторсировини, сортування та транспортування відходів.

Діяльність компанії орієнтована на стабільний розвиток і широке регіональне покриття. Сьогодні філії "Plastiker" працюють в Києві, Житомирі, Херсоні та Умані.

Ми націлені на довгострокову і плідну співпрацю і забезпечення екологічності Вашого бізнесу!
Заповніть форму
Наш менеджер проконсультує і відповість на всі Ваші питання
Ви погоджуєтеся з нашими Умовами користування

Залишились питання?

Залишіть свій номер телефону, і ми зв'яжемося з вами!

Або зателефонуйте нам за номером телефону:

+380683978279